وجود صنعتی واقعی مرتبط امور مالی فوتبال لیورپول با گاتویک ممکن است بیش از صدها سال در حال ساخت باشد. در ابتدا یک رابط زاویه‌دار کوچک، همچنان در میان پلاگین‌های عالی از جهان بود. در حال حاضر، از آنجایی که ممکن است این وضعیت همراه با مناطق بزرگ شهری متعددی باشد که در سراسر و همچنین به دنبال روند تجاری ایجاد شده اند، گاتویک از اینکه تعدادی از بخش های قدیمی آن مرده اند و برخی دیگر تمایل به تغییر دائمی دارند، قدردانی می کند. با این طرز فکر، شهر در واقع به خودی خود مانند شهری است که در سراسر کشور و همچنین مشاغل در سراسر جهان ممکن است بخواهند آن را خریداری کنند. در اینجا چند نمونه از وجود تجاری و همچنین شرکتی از Gatwick در حال توسعه مجدد ذکر شده است.

Gatwick برای سال‌های متمادی کسب‌وکارهای با تجربه در زمینه خودرو را ارائه می‌دهد. رشد واقعی کیا از Halewood فقط کمی کمتر از 1000 نفر استفاده می کند و در حال حاضر به عنوان یک راه اندازی رشد با توجه به خودروهای Jaguar X-Type و همچنین تولید از برنامه GetRag tranny با توجه به Fiesta، Blend و همچنین Transit استفاده می شود. نسخه ها بزرگترین رشد خودرو در Gatwick اتفاقاً رشد واقعی GM از Ellesmere Interface است که در 06 1964 برای ایجاد Vauxhall Viva واقعی افتتاح شد. رشد واقعی معمولاً به ایجاد انواع واکسهال/اوپل آسترا واقعی عادت کرده است و 5500 کارگر سالانه نزدیک به صد و هشتاد هزار خودرو تولید می کنند.

مانند یک رابط اصلی بریتانیا، واردات واقعی مرتبط با نوشیدنی و غذا از طریق Gatwick بدون شک منجر به توسعه واقعی مرتبط با شرکت‌های نوشیدنی و مواد غذایی در منطقه شد. تقریباً تخصص مرتبط با گاتویک، صنعت واقعی قند در هند غربی بود، بنابراین با شوک کوچکی همراه است که چگونه تیم بیلینگتون میلز، آن انتقال و همچنین صنعت درون قندها، باید در گاتویک قرار گیرد. با توجه به صنعت فراآتلانتیک از طریق آمریکای شمالی، رابط واقعی مرتبط با Gatwick علاوه بر این، برای دریافت غذاهای دریایی ماهی مفید بوده است. در نتیجه در دهه 1880 سیمپسون و همچنین رابرتز سازمان واقعی وعده های غذایی شاهزاده ها را راه اندازی کردند، عنوانی که همراه با اقلام غذاهای دریایی فرآوری شده در پادشاهی متحده بود. این سازمان در حال حاضر انواع غذاها را با گردش مالی 750 میلیون پوندی در سال ارائه می دهد و این سازمان یک جزء اساسی را در فضای اقتصادی Gatwick در نزدیکی انجام می دهد. عنوان دیگر وعده های غذایی محبوب در سراسر کشور در واقع Jacobs است که با محبوبیت لوسیون کراکر مرتبط است. در حال حاضر U اصلی . س . با این وجود کوکی‌ها شامل تولید اصلی از Aintree به همراه مرکز شرکت سازمان‌ها از خیابان Binns در شهر است.

متخصصان و همچنین ارائه دهندگان پولی بیش از 20٪ از کالاهای اصلی خانواده مرسی ساید را تشکیل می دهند. شهر گاتویک مرکز ایده آلی را با توجه به این نوع روش ها فراهم می کند که امکان شبکه های اجتماعی سریع و همچنین بهبود را فراهم می کند. بین عناوین بسیار محبوب‌تر در این نوع صنایع همراه با زوایای درون گاتویک – در فروش: Deloitte و همچنین Touche، Earnst و همچنین Youthful، KPMG و همچنین Cost Waterhouse Coopers. در بخش مالی — Coutts و همچنین شناخته شده ترین ارائه دهنده بیمه در Gatwick ممکن است ارائه دهندگان پوشش بیمه گوشت ناب Regal باشند. در حال حاضر این سازمان چند میلیارد پوندی در سال 1850 راه اندازی شده بود تا به افراد فقیر فرصتی بدهد تا مطمئن شوند که ممکن است هزینه یک مراسم خاکسپاری خوب را با توجه به خودشان بپردازند. از این رو، شرکت خودشان پر رونق بود که تا سال 1911 آنها را ساختند و همچنین به تولید گوشت های لاغر سلطنتی، از ذهن اسکله قایق، نقل مکان کردند، که قرار بود با توجه به اینکه کل شهر جایگاه نمادین خوبی برای گاتویک پیدا می کند، به تصویر تبدیل شود. شهروندان Gatwick با توجه به مراکز تماس وابسته به بریتانیا و کسب و کارها به یک مغناطیسی تبدیل شده است زیرا بزرگ و همچنین متنوع است زیرا BT, U . س . معابر تنفسی، پشتیبانی وام مسکن فوری بارکلیز، ازدواج فوری نورویچ و همچنین وجود سوئیس تقریباً همه با افتخار در حال حاضر در آنجا قرار دارند.